2 Ekim 2017 Pazartesi

Madecassol

MADECASSOL KREM


Madecassol krem içeriğinde 1 gramında 10 miligram asiatica’nın çözünmüş ekstresini içermektedir.

Ne için kullanılır?

Cilt problemleri için kullanılan bir kremdir. Sivilce izleri, yara izleri, sivilce lekeleri ve yanık izi için kullanılan krem bilinçsiz bir şekilde kullanılmamalıdır. Bazı hastalar değişik kremler ile karıştırarak cilt bakımı için kullanmaktadır. Sivilce izleri de oldukça etkilidir.Madecassol Krem Nedir?

Madecassol krem cantella asiatica bitkisinden yapılmaktadır. Ciltte deri yapıcı etki göstermektedir, yaraları iyileştirir ve tahrişleri gidermede etkilidir. Yenileme özelliği ile sivilce izi, cilt lekelerinde ve benzeri cilt problemlerine iyi gelmektedir. Ayrıca lazer ve epilasyon sonrası yaraları ve tahrişleri gidermede etkilidir. Kremin etken maddeleri ve içeriğindeki bitki nedeni ile oldukça güzel bir kokusu vardır. Adeta parfüm gibidir. Krem açık yara üzerine uygulanmamalıdır. Açık yaraya uygulanması halinde yaraların sulanmasını ve kötüleşmesine neden olur. Krem bağ dokusunun oluşumunu hızlandırarak tedavi eder. Yüzeysel deri ülserlerini, meme başındaki çatlak ve yaraları, küçük cerrahi müdahale izlerini, sünnet sonrası yaraların iyi olmasında, 2. derece yanıklarda, radyoterapi sonrası radyo epidermis tedavisinde kullanılmaktadır.

Madecassol Krem Nasıl Kullanılır?
Haricen kullanılmaktadır. Kapağı ters çevrilerek tüp delinerek kullanılır. Süt veren annelerde kullanabilir. İlaç günde 1-2 kez yüzeysel olarak yüze ince bir tabaka halinde uygulanır.

Madecassol Kremi kullanmadan önce nelere dikkat etmelisiniz?


* Krem kullanılmadan önce prospektüs okunmalıdır.

*İlaç gözlere temas ettirilmemelidir. Göze gelirse hemen su ile yıkanmalıdır.

*Doktor ve eczacıdan kullanım öncesi gerekli bilgiler alınmalıdır.

*Hamilelerin kullanmasında bir sakınca yoktur.

*Çok fazla kullanımı cildi zedeleyebilir bu yüzden 1-2 defa kullanımı günlük olarak yeterlidir.

Madecassol Kullanıcı Yorumları Nelerdir?
* 5 senedir yüzümde bulunan lekelerden bu krem sayesinde kurtuldum

*Bebek pişiği için kullandım ve oldukça iyi sonuç aldım

*Güneş lekeleri için kullandım ve çok hızlı etki gösterdi bu kadar ben bile beklemiyordum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

UYARI

KİMYASAL PEELİNG ile ilgili bu blogda yazılanlar yerli ve yabancı kaynakların taranması sonucu derlenen bilgilerdir. Bu blogdaki yazılar tıbbi ve kozmetolojik tavsiye öneri ve kesinlik içermez. Bu blogun hastalık teşhis veya tedavisi amacı yoktur. Cilt problemleriniz için doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama vb. tarifler bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak peeling bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa girmekle yukarıdaki uyarıları kabul etmiş olursunuz. Blogda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir yorumlar aracılığıyla sorular sorabilirsiniz.